Rolety w kasecie dzień/ noc

Ta innowacyjna roleta, zwana również zebrą lub duo, pozwala Państwu regulować w precyzyjny sposób rozproszenie światła w pomieszczeniu, od całkowitego naświetlenia aż do zaciemnienia. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu podwójnej warstwy materiału, co pozwala uzyskać efekt podobny do występującego w żaluzjach poziomych.
Bardzo dekoracyjne, a zarazem funkcjonalne rolety Dzień/Noc składają się z pasów przezroczystych „siatki” i materiału. Nałożenie dwóch warstw tkaniny jedna na drugą i przesuwanie ich względem siebie daje szereg możliwości regulacji stopnia nasłonecznienia czy zaciemnienia pomieszczenia.
rzut
Najpopularniejsze rozwiązanie rolet wewnętrznych i najbardziej zaawansowana roleta materiałowa. Dzięki  kasecie górnej zwinięty materiał nie jest widoczny i jest osłonięty przed zabrudzeniami,  a poprzez zastosowanie prowadnic bocznych można swobodnie uchylać okno z opuszczoną roletą.

Rolety w kasecie  wraz z prowadnicami montowana jest bezpośrednio do listew przy szybowych (w świetle szyby), a jej tkanina poruszą się w przestrzeni pomiędzy listwami i przylega blisko szyby. Stosowane do okien PCV, aluminiowych i drewnianych, dzięki kasecie i prowadnicom stają się one integralną częścią okna.
 
  • Montaż do listew przy szybowych nie powoduje utraty gwarancji!
  • System ten to innowacyjne rozwiazanie pozwalające   

    w dogodny dla klienta sposób regulować rozproszenie światła od     pełnego naświetlenia aż do pełnego zaciemnienia

  • Materiał strukturą przypomina zebrę -poziome, równoległe pasy materiału transparentnego ułożone są naprzemiennie z pasami z cienkiej siatki. Zamontowany jest w taki sposób że dwie warstwy przesuwają się miedzy sobą pozwalając na płynną     regulację światła
  • Montaż kasety do listwy przy szybowej za pomocą 4 wkrętów oraz prowadnice naklejane są za pomocą taśmy dwustronnej
  • Roletka zintegrowana ze skrzydłem okiennym
  • Profile systemu UNI BESTA dostępne z mechanizmem łańcuszkowym z wygodnym systemem samohamującym (ABS)
 
   
Maksymalna szerokość: 160 cm
Maksymalna wysokość: 210 cm
 
Kolory: biały, brąz, zł. dąb, orzech, mahoń
 
W ofercie znajduje się kilka wzorów i kolorów tkanin.
Tkaniny w przeważającej ilości produkowane są z włókien poliestrowych, posiadają atest higieniczny i są antystatyczne / nie przyciągają kurzu.